Terapia par w Katowicach

terapia pary

Psychoterapia pary – gdy para przechodzi kryzys lub ma problemy, na które partnerzy nie mogą sami znaleźć rozwiązania by dojść do porozumienia, para może zgłosić się po pomoc do terapeuty. Terapia par/małżeństw może pomóc w osiągnięciu większej intymności oraz w poprawie zadowolenia z bycia razem. Terapia par skierowana jest zarówno do osób pozostających w związkach formalnych jak i nieformalnych oraz do par mężczyzn i kobiet, jak i par jednopłciowych. Ma na celu wspólne rozwiązanie problemu, poprawę jakości relacji czy polepszenie komunikacji między partnerami. 

Terapia dla par i małżeństw Katowice – zapraszamy do Kontinuum

Wasz związek małżeński jest cenny, ale jak każda bliska relacja, może napotkać trudności. W Centrum Terapii Kontinuum rozumiemy te wyzwania i oferujemy terapię małżeńską, która pomoże Wam odkryć nowe ścieżki do wzajemnego zrozumienia, miłości i szacunku.

 

Nasza terapia małżeńska jest skierowana do par, które chcą pracować nad poprawą swojego związku, niezależnie od obecnie przeżywanych trudności. Może to być potrzeba lepszego porozumienia, radzenia sobie z konfliktami, odnalezienia utraconej intymności, czy wspólne przepracowanie życiowych zmian.

Nasi terapeuci stosują indywidualne podejście, aby pomóc Wam zrozumieć wzajemne potrzeby i oczekiwania, a także nauczyć efektywnych strategii komunikacji i rozwiązywania problemów. W terapii skupiamy się na budowaniu silnych fundamentów dla trwałego, zdrowego i szczęśliwego związku.

Jeżeli pragniecie wspólnie pracować nad odnowieniem Waszego małżeństwa i chcecie, aby Wasz związek rozkwitał, zapraszamy Was do skorzystania z naszej terapii małżeńskiej. Skontaktujcie się z nami już dziś, aby umówić się na sesję. Sesje prowadzone są przez jednego lub dwóch terapeutów. Spotkania odbywają się cyklicznie co tydzień lub co dwa tygodnie (w zależności od sposobu pracy terapeuty).

 

W celu umówienia konsultacji

zadzwoń pod 793 533 003 

lub skontaktuj się poprzez e-mail: rejestracja@kontinuum.pl