mgr Klaudia Langner-Witek

mgr Klaudia Langner-Witek

Jestem psycholożką, absolwentką Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku seksuologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS w Katowicach oraz posiadam uprawnienia pedagogiczne dzięki ukończeniu Bloku Kształcenia Nauczycielskiego na Uniwersytecie Śląskim. Mam certyfikat Trenera Umiejętności Społecznych (I i II stopień) oraz uczestniczyłam w certyfikowanym szkoleniu Racjonalna Terapia Zachowania I. Regularnie uczestniczę w konferencjach, szkoleniach i kursach m. in. o tematyce okołoporodowej, seksuologicznej oraz psychologicznej.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam, pracując w zespole szkolno-przedszkolnym z oddziałami integracyjnymi. Zapewniałam wsparcie rodzicom, dzieciom i nauczycielom. Prowadziłam zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju oraz rewalidację dzieci w wieku przedszkolnym i trening umiejętności społecznych dla dzieci  w wieku szkolnym. Ponadto odbywałam liczne praktyki i staże nie tylko w placówkach oświatowych, lecz także w placówkach medycznych - w Szpitalu Specjalistycznym PRO-FAMILIA w Rzeszowie, a także w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Dalsze doświadczenie zdobywam przyjmując w gabinecie prywatnym oraz prowadząc liczne warsztaty dla kobiet o tematyce seksualności i samoakceptacji.

Moja praktyka skupia się na konsultacjach dzieci oraz dorosłych. W moim gabinecie wspieram osoby w kryzysach, pomagam w lepszym zrozumieniu emocji i myśli, czy w rozwiązywaniu trudności w relacjach przyjacielskich i romantycznych. Ponadto, towarzyszę w okresie okołoporodowym młodym rodzicom. Oferuję profesjonalne wsparcie w atmosferze pełnej bezpieczeństwa, zrozumienia i akceptacji. W trakcie sesji prowadzę psychoedukację oraz edukację seksualną. W pracy wykorzystuję elementy terapii poznawczo behawioralnej, mindfulness, porozumienia bez przemocy.

INFORMACJE

  • W Centrum Kontinuum:
  • psycholożka, seksuolożka